Montaż instalacji fotowoltaicznych

Wykonujemy profesjonalnie montaż instalacji fotowoltaicznych, dzięki czemu możesz cieszyć się darmowym i zielonym prądem. Dokładamy wszelkich starań, aby do każdego domu dostarczyć ekologiczne rozwiązania z zakresu paneli słonecznych. Dzięki nim nie musisz rezygnować z wygody użytkowania urządzeń elektrycznych, a jednocześnie nie będziesz zatruwał otaczającego Cię środowiska. Okazuje się bowiem, że baterie słoneczne nie tylko nie mają na nie negatywnego wpływu, ale wręcz przeciwnie – mogą nawet wspomóc odbudowę przyrody, w której przyszło nam żyć.

Szybko i tanio – montaż instalacji fotowoltaicznej dla Twojego domu

Po wykonaniu i dopracowaniu projektu, na jego podstawie wykonujemy wszelkie działania, które pozwolą Ci cieszyć się darmowym prądem. Innymi słowy, dostarczamy wysokiej jakości urządzenia, takie jak panele słoneczne, falowniki oraz całe potrzebne okablowanie. Możesz mieć pewność, że instalacja założona przez fachowców z Greensun, będzie wydajna i posłuży Ci długie lata. Nasze porządne urządzenia odporne są na działanie różnych warunków atmosferycznych, jak na przykład mroźne zimy, ulewne deszcze, burze oraz silne wiatry. W upalne lata z kolei, wytworzysz multum energii, którą zasilisz swój dom na cały rok.

Montujemy instalację fotowoltaiczną i pomagamy w uzyskaniu finansowania

Panele słoneczne to inwestycja, która pozwoli Ci generować darmowy i ekologiczny prąd. Niestety urządzenia nie należą do tanich, na szczęście można skorzystać z form finansowania, dzięki którym wydatek nie odbije się tak bardzo na Twoim budżecie. W ramach usług montażu instalacji fotowoltaicznych firmy Greensun, zajmujemy się także pomocą w pozyskaniu finansowania – kredytu, zwrotu z podatku czy skorzystaniu z rządowego programu “Mój prąd”. Jak widać, montaż instalacji fotowoltaicznej jest nie tylko ekologicznym, ale też ekonomicznym rozwiązaniem. Co więcej, dzięki wspomnianym opcjom jego finansowania, inwestycja bardzo szybko się zwraca.

Co po montażu instalacji fotowoltaicznej?

Po tym, jak już założymy panele słoneczne dla Twojego domu, to jeszcze nie koniec. Musisz udać się do zakładu, który jest dostawcą energii elektrycznej dla Twojego domu i zgłosić konieczność zmiany licznika na dwukierunkowy. Dopiero od momentu jego wymiany będziesz mógł cieszyć się zerowymi rachunkami za prąd. Dlatego po tym, jak już na dachu Twojego domu będą założone baterie solarne, jak najszybciej udaj się do odpowiedniej instytucji – w końcu im szybciej to zrobisz, tym wcześniej zaczniesz oszczędzać.

Jesteś zainteresowany/a ofertą?

Skontaktuj się z nami już dziś!

GREENSUN

Firma GREENSUN specjalizuje się w zrównoważonym wytwarzaniu energii z energii słonecznej i czuje się w 100% zaangażowana w temat fotowoltaiki. Jako dostawca kompleksowych usług dla systemów fotowoltaicznych, GREENSUN zajmuje się wszystkimi krokami, od doradztwa, planowania, przetwarzania finansowania po montaż elektrowni słonecznych każdej wielkości w obszarach prywatnych, komercyjnych i publicznych.

KONTAKT

ADRES

Mników 498
32-084 Mników

Telefon