Projektowanie instalacji fotowoltaicznej

W Greensun zajmujemy się nie tylko montażem, ale także projektowaniem instalacji fotowoltaicznej. Do założenia paneli słonecznych wymagany jest szczegółowy plan, tak aby Twoja domowa elektrownia działała możliwie najbardziej wydajnie. W tym celu, przed wykonaniem usługi montażu, potrzebujemy kilku istotnych informacji:

  • orientacja domu względem słońca,
  • dotychczasowe zużycie prądu,
  • wymiary i rodzaj dachu,
  • rodzaj poszycia dachu.

W projektowaniu instalacji fotowoltaicznej wykorzystujemy specjalistyczne programy, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć wydajną elektrownię, która zaspokoi zapotrzebowanie na prąd w Twoim gospodarstwie domowym.

Dlaczego projekt instalacji fotowoltaicznej jest taki istotny?

Panele słoneczne wytwarzają prąd wtedy, kiedy docierają do nich fotony – cząsteczki fali elektromagnetycznej pochodzącej ze słońca. Im więcej ich dociera do ogniwa, tym więcej energii elektrycznej jest wytwarzanej. Odpowiedni projekt instalacji fotowoltaicznej pozwala przede wszystkim na zminimalizowanie efektu zacienienia, który z kolei zmniejsza efektywność działania poszczególnych urządzeń zamontowanego układu. Właśnie dlatego tak istotne jest odpowiednie i dokładne przygotowanie się do montażu paneli słonecznych. Ich właściwie ustawienie pozwoli na generowanie dużych ilości energii elektrycznej, która zaspokoi zapotrzebowanie na nią w Twoim gospodarstwie domowym.

Wyliczamy, ile prądu potrzebujesz i tyle dostajesz!

Projekt instalacji fotowoltaicznej pozwala także przewidzieć, ile energii elektrycznej zostanie wygenerowanej. Właśnie dlatego zbieramy informacje o dotychczasowym zapotrzebowaniu na prąd w Twoim gospodarstwie domowym. Jesteśmy dzięki temu w stanie przewiedzieć, ile ogniw słonecznych będziesz potrzebował, aby została wytworzona odpowiednia ilość mocy.

Greensun – profesjonalne podejście do każdego klienta

Poszukujesz ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się zielonym i darmowym prądem? Skorzystaj z usługi montażu paneli słonecznych i pozostałych urządzeń, dzięki którym zapomnisz o rachunkach za energię elektryczną. Nie tylko projektujemy instalacje fotowoltaiczne, ale też instruujemy, co powinieneś zrobić, aby móc w końcu generować zielony prąd. Jednym z kroków, które powinieneś podjąć to udanie się do zakładu, który jest Twoim dotychczasowym dostawcą energii elektrycznej, aby wymieniono licznik w Twoim domu na dwukierunkowy. Będzie to podstawą do niepłacenia za rachunki, które ostatnimi laty coraz to bardziej rosną.

Jesteś zainteresowany/a ofertą?

Skontaktuj się z nami już dziś!

GREENSUN

Firma GREENSUN specjalizuje się w zrównoważonym wytwarzaniu energii z energii słonecznej i czuje się w 100% zaangażowana w temat fotowoltaiki. Jako dostawca kompleksowych usług dla systemów fotowoltaicznych, GREENSUN zajmuje się wszystkimi krokami, od doradztwa, planowania, przetwarzania finansowania po montaż elektrowni słonecznych każdej wielkości w obszarach prywatnych, komercyjnych i publicznych.

KONTAKT

ADRES

Mników 498
32-084 Mników

Telefon