O nas

GreenSun Lider niezawodności

Jeśli możesz polegać na niezawodnej sile życiowej, to jest to natura. Ciągle zapewnia cenną energię, z której wszyscy możemy korzystać w sposób zrównoważony, oszczędny i przyjazny dla środowiska. Musisz tylko wiedzieć, jak skorzystać z tej mocy, nie będąc całkowicie zależnym od rosnących cen paliw kopalnych. Dojrzałe technologie, które zostały przetestowane w przestrzeni kosmicznej już od dziesięcioleci, umożliwiają nam efektywne i wydajne korzystanie z tego zasobu.

Działamy jako kompetentny partner, od planowania poprzez doradztwo do wdrożenia i osobiście decyduje z każdym klientem na miejscu, który wariant jest najbardziej skuteczny i wydajny.

GREENSUN. Natura się opłaca!

Firma GREENSUN specjalizuje się w zrównoważonym wytwarzaniu energii z energii słonecznej i czuje się w 100% zaangażowana w temat fotowoltaiki. Jako dostawca kompleksowych usług dla systemów fotowoltaicznych, GREENSUN zajmuje się wszystkimi krokami, od doradztwa, planowania, przetwarzania finansowania po montaż elektrowni słonecznych każdej wielkości w obszarach prywatnych, komercyjnych i publicznych. Zdrowy wzrost organiczny, koncentracja na kluczowych kompetencjach i silne regionalne korzenie zespołu sprzedaży przyczyniły się do sukcesu firmy.

Zgodnie z mottem GREENSUN „Wszystko z jednej ręki” zespół GREENSUN dba o wszystkie etapy, od doradztwa, planowania, przetwarzania finansowania po instalację. W naszej firmie łączone są wszystkie kompetencje dotyczące zakupów, magazynowania, logistyki i obróbki montażowej (mechanicznej i elektrycznej). Aktualnie przeszkolony zespół montażowy zapewnia profesjonalną i płynną obsługę systemów fotowoltaicznych wszystkich rozmiarów. Małe systemy są zwykle montowane i przygotowywane do pracy przez GREENSUN w ciągu jednego dnia.

Jesteś zainteresowany/a ofertą?

Skontaktuj się z nami już dziś!

GREENSUN

Firma GREENSUN specjalizuje się w zrównoważonym wytwarzaniu energii z energii słonecznej i czuje się w 100% zaangażowana w temat fotowoltaiki. Jako dostawca kompleksowych usług dla systemów fotowoltaicznych, GREENSUN zajmuje się wszystkimi krokami, od doradztwa, planowania, przetwarzania finansowania po montaż elektrowni słonecznych każdej wielkości w obszarach prywatnych, komercyjnych i publicznych.

KONTAKT

ADRES

Mników 498
32-084 Mników

Telefon